Genç Türk işadamı fitnes mağazası açtı

Genç İşadamı Mehmet Yeşil, Nürnberg`de değişik bir iş yeri, Vücut Geliştirme ve Beslenme Mağazası açtı.

Fürth ’deki Mağazanın Açılışına, Dünya ve Almanya Vücut Geliştirme Şampiyonu Horst Weterau ile eşi Almanya şampiyonu ve Olimpiyat sporcusu Heidi Greisbach katıldı.

Fürth Belediyesi Meclis Üyesi ve tanınmış işadamı Ayhan Yeşil’in oğlu Mehmet Yeşil, (20) açtığı Vücut Geliştirme ve Beslenme mağazası ile iş dünyasına adım attı. Fürth ’ün en işlek caddesi olan Schwabacher str.7 adresindeki mağazanın açılışında, Dünya ve 7 kez Almanya Vücut Geliştirme Şampiyonu olan Horst Weterau ile eşi Almanya şampiyonu ve Olimpiyat sporcusu Heidi Greisbach’da hazır bulunarak hem vücut gösterisi yaptılar hem de mağazanın tanıtımını üstlendiler.

İlgi gördü
Tanıtımı büyük ilgi gören Fitness mağazasını açmayı, iki yıl önce düşündüğünü belirten Mehmet Yeşil, kendisinin de Vücut Geliştirme sporu yaptığını belirterek, sağlıklı, güçlü ve estetik bir vücuda sahip olmak için, isteyen herkese yardımcı olacaklarını belirtti.

Mağazada, Kas Psikoterapisti, Alin Tasitiu’nun çalışacağını dillendiren Mehmet Yeşil, vücut geliştirmek isteyenlere, sağlıklı bilgi ve program sunduklarını anlatarak, gelişmiş vücutçularda mağazamızdan faydalanabilir dedi.

ha-ber.com/Taner TÜZÜN / FÜRTH